Pukka Tile olarak geniş, çeşitli ürün yelpazemize ek olarak istediğiniz renklerde üretim yapabilmekteyiz. Üretim olanaklarını sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Porselen Mozaik Karo Üreticisi

Pukka Tile bir Ada Porselen markasıdır. Ada Porselen olarak 2019 yılından bu yana Burdur Bucak’ta en kaliteli porselen mozaik karoları üretmekteyiz.

Fabrikamız 6.500 m2 kapalı alanda sadece porselen mozaik karo üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Türkiye’nin ilk porselen mozaik fabrikası olma fırsatını yakaladık ve 20 yıllık tecrübeye sahip özverili ve alanında uzman ekibimizle üretime başladık.

Yüksek kalite standartlarını koruyarak, verimli üretim ve zamanında teslimat için tam donanımlı üretim hattını kurduk. Müşterilerimize en iyi mozaik karoyu sunmak için kuru presleme, perdahlama, fırınlama ve ayırma/fileleme gibi tüm üretim süreçlerini ustalıkla yönetiyoruz. Ayrıca tüm proje gereksinimlerini karşılamak için özel tasarım ve ısmarlama sır tarifleri sunuyoruz.

Geniş, çeşitli ürün yelpazemizi görmeniz ve ürün kalitemizle tanışmanız için biz sizleri ziyaret etmeye hazırız. Sizleri ister fabrikamıza ister yapılanması içinde olduğumuz showroom ve bayilerimize davet ediyoruz.

ŞEKİLLENDİRME

ÖN ISITMA

SIRLAMA

FIRINLAMA

AYIRMA, DİZME VE PAKETLEME